LOKASYON

İstanbul’un kalbi Bomonti’ye değer katan Elysium Art Şişli, şehrin yeni ve popüler kültür, sanat ve eğlence merkezi olan Babylon Bomonti’nin yanı başında yer alıyor.

Lokasyonu sayesinde Elysium Art Şişli, merkezi noktalara tamamına birkaç dakikalik mesafede yer alıyor. Art konseptli rezidans dairenizden Nişantaşı’na 2 dakika, Taksim’e 4 dakika, Kabataş’a ise 8 dakikada erişmeniz mümkün. Ayrıca ulaşım ve toplu taşımada da Elysium Art Şişli avantajlarını size sunuyor. M2 Osmanbey metro istasyonuna 1 dakika, Şişli metrobüs istasyonuna 3 dakika ve Marmaray’a 7 dakikada; Beşiktaş – Kağıthane tüneline 8 dakika ve Boğaziçi Köprüsü’ne 10 dakikada erişebileceksiniz.


İstanbul’un en çok ziyaret edilen ve yüzlerce markaya ev sahipliği yapan moda ve yaşam merkezi olan City’s Nişantaşı, Trump Towers ve Cevahir’e 2 dakika, Kanyon, Metrocity, Özdilek Park ve Zorlu Center’a ise 5 dakika gibi kısa bir sürede erişim imkanı sunan Elysium Art Şişli günlük yaşamda zaman kazanmanızı da vadediyor.

Elysium Art Şişli; Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi, Haliç Üniversitesi, FMV Işık Okulları Nişantaşı yerleşkesi ve Doğa Koleji gibi önemli okullarım yanı sıra Memorial Şişli, Taksim Acıbadem, Florance Nightingale, Fulya Acıbadem, Şişli Kolan International gibi hastanelere de oldukça yakın mesafede yer alıyor.

Devamını oku...
YOL TARİFİ HARİTA
KONUM GİR
Google Yol Tarifi

NİŞANTAŞI 5 DK